| onutsaaa a întrebat:

Te iubesc dar te bat pana numai ai aer. ce fel de iubire e asta?

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nesimtire curata asa ceva nu exista ce ai zis tu

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Iubire cu nabadaibig grin

La prima palma sau reactie violenta, cred ca e necesara despartirea!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Mare lucru daca nu e si gelos patologic! Poate ar fi bine sa renunti, pana nu ajungi la Uregenta! Crezi ca as o "iubire" merita riscul extrem?!

| TeoPT a răspuns:

Iubire care nu e iubirelaughing

| Rukhsandra a răspuns:

Asta nu e iubire. A iubi nu inseamna a jigni sau a bate persoana iubita.
Singura solutie e sa-i dai papuci sad

| shtephie a răspuns:

Barbati bolnavi mental! Animale! straight face

| Emeraude a răspuns:

Pai nu e iubire, ci instinct animalic. Nu concep cum poti bate un om pe care se presupune ca il iubesti... nu are logica din punctul meu de vedere. Cred ca mai degraba e vorba de o disfunctie mintala.

| Puf a răspuns:

Iubire bolnava big grin
numai o persoana bolnava cu nervii poate face asa cevahee hee

| Denisa a răspuns:

Nu e iubire:* E manipulare. Profiti de cea care te iubeste si o bati stiind ca nu te va parasi. Te folosesti fizic de acea persoana si abuzezi de ea. Suna a iubire? Eu zic ca nu.

| blue-star a răspuns:

Iubire cu pumnu' ce iubire sa fie? asta nu-i iubire.asta-i antrenament de box cu carne vie.

| zayidee a răspuns:

Hard sado-maso?

| Just a kid a răspuns:

Da ea se iubeste macar putin de accepta asa ceva?straight faceeu cred ca nustraight face

| JustMe a răspuns:

Nu prea pare a fi iubirestraight face

| yellowalien a răspuns:

Iubire in stil rural. Made in Romania laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandru a răspuns:

Iubirea de a avea in permanenta un sac de box ...Indivizii astia nu mai merita absoult nimic dupa ce au dat intr-o fata/femeie.Nu au circumstante atenuante. Si oricat te-ai chinui sa le gasesti nu ai cum.
Daca le gasesti, inseamna ca nu esti o persoana puternica si ca te-ai invatat cu bataia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ii iubirestraight face nici gand de vreun sentiment de iubire. Poate in adancul sufletului.Si aceea persoana care se lasa batuta e cea/cel mai mare fraier si cel care o face e idiot si nu e normal!

| onutsaaa explică:

nu este vorba de mine...am o prietena care zice ca prietenul ei o iubeste dar o bate pana numai are aer. si nu inteleg cum naiba o iubeste straight face