| Shiza a întrebat:

Exista un liceu in Romania online cu care ma pot inscrie sa si dau bacul la final de a 12 a? Daca da si sunt mai multe as vrea mai multe exemple.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In Romania nu exista forma online la liceu, doar formele cu frecventa la zi, cu frecventa la seral sau cu frecventa redusa.
A fost doar o perioada cand Covid era grava.

| ioana748 a răspuns:

Din pacate nu exista invatamant liceal la distanta in Romania. Doar FF si seral.

| filin a răspuns:

În România s-a făcut urât când a fost cu pandemia și cu online-ul și tu vrei să existe școli care să predea de la distanță.