| anonim_4396 a întrebat:

Ma ajutati cu ceva? Gasiti niste poze rare si frumoase cu diverse animale, preferabil pisicute si ursuleti.
Dau fundia pentru cele mai dragute poze! :*

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Rakanishuu a răspuns:

Lasa-mi intr-un mesaj ID-ul tau ca am eu o gramada. Si sunt superbe love struck

| anonim_4396 explică (pentru Rakanishuu):

Lasa-l tu, da? :*

| Rakanishuu a răspuns (pentru anonim_4396):

Am lasat. big grin

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar daca am dat raspunsul castigator, voi inca ma mai puteti ajuta :* :* happy

| ALEX2402 a răspuns:

Pe 9gag la cute gasesti foarte faine

| BDandelion a răspuns:

Caută pe 500 photos, pentru că acolo sunt alte poze.
Scrii în bară ce animal doreşti (dar în engleză), îţi alegi o imagine şi faci captură pentru că altfel n-o poţi salva.

Fundă? happy

Întrebări recente