Întrebare recomandată | SfintesAndreea06 a întrebat:

Pot ingheta inca un an universitar? Dupa ce am avut deja unul pauza.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Doar facultatea la care esti iti poate da un raspuns sigur si corect, asa ca intreaba la decanat.

| darrio2007 a răspuns:

Nu ne intreba pe noi. Intreabă la facultate.

| Violleta2022 a răspuns:

Asta numai facultarea respectiva iti poate spune.

| dullcat a răspuns:

Nu avem de unde sti.Depinde de facultate, asadar cel mai intelept e sa mergi direct la sursa pentru a clarifica.Eu te sfatuiesc totusi sa faci un efort pentru a continua, fiindca altfel risti sa te detasezi total de rimul facultatii si chiar sa iti pierzi interesul de tot.And then what? Nu ar fi pacat de anii si efortul investiti? Mna, tu stii. Orice alegi, succes.

| randomuser009 a răspuns:

Mergi la secretariat, si vezi ce spune.

| Boss1big a răspuns:

Depinde de facultate