| benybiro112 a întrebat:

Salut TPU! Dau funda promit. Este normal sa o tot visez pe fosta? Ok, nu des, dar na. Nu mi se pare ok, pentru ca nu mai e nimic intre noi, dar visele duc spre bine doar

Răspuns Câştigător
| ioana748 a răspuns:

In vise se poate intampla orice, poti visa orice. Nu exista ceva anormal legat de vreun vis.
Este un spatiu unde nu poti interveni sub nici o forma.
Probabil au ramas lucruri neincheiate intre voi.
Daca tu spui ca i spre bine, asa o fi.
Inseamna ca ti plac visele cu fosta. happy

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E clar ca nu ai trecut peste fosta relatie.
Iti va fi greu daca iti vei intemeia o nouă relatie.

| Hyperion7 a răspuns:

Te gândești la ea sau subconștient nu ai trecut peste aceasta despărțire.
E ok sa se mai întâmple uneori.

| Florian80 a răspuns:

Este absolut normal.sa o visezi si evident este ca o mai.doresti. eu in locul tau as mai incerca odata cu ea si as mai.da o sansa relatiei.Nu ai nimic de. pierdut.