| TitusSava a întrebat:

Știe cineva nr de telefon de la Bagaje Gara Timișoara Nord

3 răspunsuri:
| georgcyc a răspuns:

Titus suna azi 01.05. 2024 la CFR gara nord Timișoara
Sau pe fix azi pe zi

Am sunat eu la CFR București și mi-a spus că a preluat o firmă privată partea bagaje din gară Timișoara nord. Tu sa suni la Timișoara să întrebi de firma privata pentru bagaje gara nord.

| georgcyc a răspuns:

Titus suna azi 01.05. 2024 la CFR gara nord Timișoara
Sau pe fix azi pe zi

Am sunat eu la Cfr și mi-a spus că a preluat o firmă privată partea bagaje din gară Timișoara nord. Tu sa suni la Timișoara să întrebi de firma privata pentru bagaje gara nord.

| georgcyc a răspuns:

Am sunat adineauri pe numărul acesta:

la Cfr și mi-a spus că nu știe denumirea firmei private gară Nord Timișoara pentru bagaje, a spus sa mergi tu la gară Nord Timișoara și să vezi acolo dacă este afișat telefonul lor și denumirea firmei
Doamna de la Cfr București Nord mi-a dat numărul de la informații CFR Gară Nord Timișoara, acesta este: 0256.493.806