| AlexAttac a întrebat:

Salut TPU,
Ieri, vineri 11.04. 2014 am facut contract cu cei de la rcs&rds pentru internet FiberLink 100, si televiziune Analogica.
Intrebarea este cam in cat timp vor veni sa imi instaleze inetnetul si televizorul?
Pentru tv imi va trebui si decodor, iar pentru net va trebui sa cumpar modem, sau mi-le ofera ei in custodie?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Cam pe Luni-Marți vor venii.Echipamenteele ți le vor da și instala cei de la Erdeesh. Dacă o să îți vină cu fibra optică pqnă în casă o să ai și un modem. Daca o să ai pe ethernet nu mai trebuie nimic.Succes

1 răspuns:
| KrEaThYvE a răspuns:

Decodorul si modemul o sa ti-l dea ei, ar trebui sa ii mai suni ca sa vina, de obicei trebuie sa vine pana in 48 de ore, decodorul si modemul o sa ti-l dea ei, la decodor ma refer la 1 decodor, daca ai mai multe televizoare trebuie sa iti cumperi cate un decodor pentru fiecare tv in afara de unul pe care ti-l da gratis