| Popafilip a întrebat:

Sunt in clasa a9 și doresc să-mi cumpăr un MacBook.
Ce mi-ați recomanda?
Buget:5000 de lei
Ceva sa îl pot folosi la informatica

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intr-adevar, doar pentru informatica, poti cumpara unul de 500 lei

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bani aruncati fix degeaba. Cu un laptop de 1500 lei iti faci toata treaba care tine de informatica.

| Wr3nch a răspuns:

La 5 de lei iesi mai bine cu un laptop normal de gaming. Poti sa faci doua partii, si pe una sa ai MacOS daca chiar iti place asa tare.

| Catrice a răspuns:

La informatica poți folosi și un laptop SH la 500 lei.hee hee

| flixbuster a răspuns:

Nu ne-ai zis la nivelul de fițe cum stai, ca-si da lumea cu parerea cum ca n-ai nevoie sa arunci 5000 de matze lesinate pe un iCeva de la firma Mar ca sa moara dusmanii tai de ciuda ca n-are valoarea ta.

| Zaygon a răspuns:

Nu merita macbook in clasa 9-a si mai ales pentru info.

Iti iei ceva cu windows si pui linux in dual boot si asta e.

| Trickster a răspuns:

Nu ai nevoie de MacBook pentru informatica de nivel de clasa a 9 a. Poți folosi orice laptop Windows de la 1000 de lei în sus