| andreea89 a întrebat:

Cati dintre voi ati lucrat pe litoral pe timp de vara? m-ar interesa sa lucrez intr-un call center sau impartind pliante.nu am experinta ca ospatar, pizzar, camerista si altele de aceea m-am gandit la aceste 2 solutii. mi-ar prinde bine niste sfaturi, eventual alte idei in legatura cu ce as putea lucra.

5 răspunsuri:
| dulshe a răspuns:

Nu am lucrat niciodata pe litoral pentru ca stau cam departe, dar cred ca impartind pliante va fi usor pentru tine.

| andreea89 explică:

Oricum varianta de a lucra ca si camerista era exclusa.happy

| andreea89 explică:

Oricum varianta de a lucra ca si camerista era exclusa.happy

| madonica a răspuns:

Sa stiti ca nu toate femeile sunt panarame si altele muncesc cameriste pe sezon pentru somaj(vechime) si nu pentru alte prostii pe cale le spune unul dintre useri.Va rog sa vb in numele vostru altfel...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptr camerista poate nu ma crezi dar se include experienta sexului,,, de moment.