| Victoras19207 a întrebat:

0756766940 vreau sa aflu a cui e numarul asta si de unde este persiana ma suna intruna nu ma ameninta sau de aste dar ma dispera si cu mesaje ajutati-ma va rog

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ia-ti o aplicatie in genul `block call` ca sa nu te mai poata suna.

| NAT0 a răspuns:

Te duci la reprezentanţa Orange din oraşul tău şi ceri nişte detalii despre numărul respectiv.
Dar poţi simplu să-l blochezi cu "CM Security" e o aplicaţie pentru telefoanele inteligente, o descarci gratuit de pe Magazin Play.

| Mnup a răspuns:

Posteaza asta pe Facebook, în OffTopic, un up ar ajuta.