| Swany a întrebat:

1.Care a fost cel mai frumos moment petrecut cu prietena ta cea mai buna?

2.Cu ce te-a impresionat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a fost un moment ft frumos dar a fost dragut happy ...eram la scoala ...in ora de tehnologie si faceam salata de fructe si noi in loc sa le ajutam pe celelalte fete cu care lucram ne turnam frisca una in gura la cealalta laughing [profa se uita ft urat... a zis cv in genu " Mai copii nu va mai jucati si lucratzi! " ...si noi doua am inceput sa lucram si sa le ajutam pe celelalte fete... dupa ce am terminat salata am mancat ft mult [si eu si ea laughing] .cand am scapat de la scoala ne era un pic rau laughing dar muream de ras [ziceai ca suntem drogate] multi colegi si oameni ne intrebau daca suntem surori laughing eee dar aveam amandoua pantaloni negri, geci la fel si ghiozdane la fel love struck. .cand am intrat intr'un magazin ea imi arata niste fructe si ne uitam la ele si radeam .lumea nu stia dc laughing cand eu am vazut prajiturile cu frisca laughing am zis cv de genu " Ixy .cred ca o sa vomit " si ea " o daaa, si eu laughing " a fost ft misto aceea zi laughing!
xoxo
by zui

11 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Fiecare moment petrecut cu cea mai buna prietena a mea e frumoslove struckne intelegem perfectlove struck
Imi amintesc mereu cu drag ce boacane faceam la scoalarolling on the floorne distram pe cinstelaughing.hmm`thinking cele mai frumoase zile au fost acelea in care eram complet libere, ieseam, ne plimba, mergeam la Mec, iarna in parcu` de distractiilove struck...au fost atat de multe zile fericitelove strucklove struck
Din pacate ea s`a mutat acum o luna si acum ne vedem mai rar, s`a mutat si de la scoala:-

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pe prietena mea cea mai buna o cunosc de cand aveam 12 ani happy Parintii nostri sunt prieteni.Mama si tata erau nasi la o nunta si de acea i-a invitat si pe parintii prietenei melehappyEu impreuna cu prietena mea ne-am gandit sa ii rugam pe parinti sa ne lase acasa la ea sa stam singure pana ei se vor intoarce de la nunta laughingLe-am promis ca o sa fim cuminti si ca nu o sa plecam de acasahee heePana la urma au acceptat si ne-au lasat acasalaughing
Imediat cum au plecat ei, noi ne-am imbracat, ne-am luat bani cu noi si am imblat tot orasul laughingAm fost la cofetarie, in parc.laughingSi ne-am distrat foarte bine happy
Seara ne-am intors acasa si ne-am uitat la filme, am mancat si ne-am culcat foarte tarziu laughing
A doua zi de dimineata au venit parintii nostri.big grin Nici acum ei nu stiu ce zi frumoasa am avut noi atunci laughing
Cea ce m-a impresionat la ea este faptul ca este sincera, ma ajutat mereu, ma sprijinit defiecare data, ne intelegem bine, avem multe in comun.love struck Ma pot baza pe faptul ca vom fi mereu prietene.winking

| SweetCandy a răspuns:

Hmmmm...cred ca de ziua ei, cand mi-am luat inima in dinti si m-am dus sa o felicit, pentru ca nu ne suportam deloc...de abia intrasem in liceu si mie nu-mi placea fata ei...bine sentimentul era reciprocbig grin
insa dp cateva zile de l aniversarea ei am inceput sa ne intelegem minunat...
m-a impresionat totul pentru ca nu ma asteptam sa devenim prietenabig grin
si ma bucur mult pentru ca m-am convins k prima impresie nu este intotdeauna cea adevaratahappy

| Yly a răspuns:

Cel mai frumos moment cred ca a fost cand ne-am pornit la o plimbare.si tot mergeam .si ne-am hotarat sa mergem in continuare desi nu stiam unde ajungem.am mers vreo 5 km. o fost tarebig grin
Si cu ce m-a impresionat. felu ei de a fi.de a-si arata afectiunea.
Pacat ca acum e plecata in Spania de 1 an. dar am pastrat legatura vb pe net.scrisori.colete.una altabig grin
Dar tu?

| annda a răspuns:

Pai cand am mers la mare si am facut cam tot ce ne trecea prin cap. Cu cea m-a impresionat? probabil faptul ca-i sincera cu mine si-mi spune totul cu toate ca nu ne cunoastem de multi ani. big grin

| Swany explică:

Taaaci don't tell anyone
Spune lumea ca am innebunit big grin

| oaiapufoasa24 a răspuns:

Nu pot spune care a fost cel mai frumos moment, pentru ca fiecare clipa petrecuta cu ea e cea mai frumoasa. M-a impresionat cand mi-am dat seama cat de mult tine la mine.

| monika_9877 a răspuns:

Pai...

intr-o-zi cand ne plimbam prin oras si mancam toate prostiile care ne venea in gand si cand nu mai aveam bani am gasit pe jos bani atuncia a fost cea mai faina zii din viata mea si cred ca si a prietenei mele

| Danutsa. a răspuns:

Cand ai dormit la mineee :X

Fantomeleeeeeee :-s :X

rolling on the floor)))

:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am plecat de acasa si ea a fost singura careia i-a pasat unde o apuc si ce-o sa fac.Si m-a chemat sa stau la ea.

Au fost multe momente...amandoua am fost singure-singure inainte sa ne cunoastem.De atunci, suntem suflete-pereche laughing

| mikidutza a răspuns:

Cel mai frumos moment petrecut cu prietena mea? Nu as putea sa spun...pentru ca toate sunt frumoase.minunate.desi nu ne cunoastem de ani.ci doar de cateva luni. e ceva unic...am vrut sa ne cunoastem repede...ne-a placut ce am descoperit...si asa suntem de nedespartit.nu as putea sa suport ideea ca intr-o zi sa fie altfel decat este.Desi in trecut nu am avut tocmai experiente foarte placute legate de prietenie...in aceasta relatie "m-am aruncat" cu capul inainte...si simt ca nu am dat gres... m-am implicat repede...nu-mi pare rau... e frumos... e minunat... e pentru TOATA VIATA... Ea ma face sa vad viata altfel.sa iau din ea ce-i frumos.si-i multumesc pentru asta...Va doresc tuturor sa simtiti prietenia adevarata...