| Krystina0xd a întrebat:

1.Care sunt CELE mai bune masti pentru acnee? 2. Exista antibiotice pentru cosuri? Daca da, cum se numesc si cat costa? FUNDA! Multumesc anticipat!happy

Răspuns Câştigător
| Dropsyyy a răspuns:

Bonjour!
Mierea de albine am auzit ca face minuni. O aplici pe fata, o lasi 10-15 minute si clatesti cu apa calduta.
Mierea cu mere-aceasta este o masca simpla si foarte benefica ale caror resturi pot fi consumate cu placere (glumeam!)laughingcurata marul de seminte si adauga-l apoi intr-un blender pentru a face o pasta fina, adauga 3-4 linguri de miere si aplica pe tenul curathappyMasca pentru acnee este gata.
Masca cu miere, iaurt, lapte si lamaie-acesta este un alt tratament foarte bun pentru acnee, format din produse naturale.Acidul citric din sucul de lamaie si laptele curata excelent pielea. Iaurtul este de asemenea un bun dezinfectant, si hidratant.
Masca cu miere si scortisoara: aceasta masca este deja foarte populara.Pregatirea este foarte simpla. Doar se amesteca cele doua ingrediente si sa face o pasta uniforma.
Masca cu miere si Aloe vera: aceasta este o alta masca care are mare grija de pielea ta si ajuta la vindecarea acneei.O lingura de suc de aloe vera sau pasta si o lingura de miere, gata masca!
Sper ca ti-am fost de folos. Sa scapi rapid de acneehappy

4 răspunsuri:
| Dropsyyy a răspuns:

Cu placere!

| Krystina0xd explică:

Multumesc mult pentru sfatul tau.Voi tine cont si voi cauta produsele recomandate de tine.Vacanta placuta!happy

| Krystina0xd explică:

Deja am inceput si deja pot spune ca m-a ajutat.Se vede si chiar cosmeticiana mea mi-a spus ca mi-a folost si mi l-a recomandat si ea, multumesc din nou foarte mult!happy. Folosesc in continuare cu toata increderea.