| dia_8663 a întrebat:

1.cine imi poate da mai multe detalii despre Florencia Bertotti si Federico Amador? 2.cine este fan Florencia Bertotti si Federico Amador? 3. florencia bertotti si Federico Amador sunt un cuplu?

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :*
http://en.wikipedia.org/wiki/Florencia_Bertotti
3. da! conform wikipedia-->asa scrie in chenarul de sus din dreapta :D
Bafta! :* >:D

| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

Eu iti pot spune tot ce vrei depsre Flor. Trebuie umai sa ma intrebi. Da, ei sunt un cuplu. S-au indragostit pe parcursul serialului Nini deoarece ea a fost casatorita cu regizorul Guido Kaczka cu care a si facut serialul nini dar a divortat de el in anul 2010 si s-a indragostit de Federico.

Iti mai pot spune si alte lucruri despre ei. Dar trebuie sa imi spui ce anume. Dac vrei, mai vorbim pe privat. Pa-pa!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt un cuplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa