| KatnissEverdeen a întrebat:

1. Cum se numeste melodia din reclama de la Kinder Bueno. a tunci cand vampirul vine si i-a ciocolata de pe buzele fetei?
2. cum se numeste melodia din reclam cu cei doi studenti in care fat a ii tot pune baiatului biletel prin geanta, prin carti. apoi in final el ii da ei o floare facuta din acele biletele.cred ca reclama era de la orange.
Cine imi da numele celor doua melodi primeste funda. cu atat mai rapid cu atat mai bine...multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| TipaDePePlaja a răspuns:

Selah sue - this world

| KatnissEverdeen explică (pentru TipaDePePlaja):

Mulțumesc pentru răspuns!

3 răspunsuri:
| Loredanath a răspuns:

1 Selah Sue - This World-2 nu stiulaughing

| TipaDePePlaja a răspuns:

Plain White T's - Rhythm Of Love la Orange