| Wolf94 a întrebat:

1 metru 86 cm la 16 ani e normal... tatal meu e cu 1 centimetru mai mare ca mine iar mama are 1, 72 credeti ca o sa mai cresc ca eu unul nu vreau sa mai cresc ca mi se pare ca fiecare centimetru care il cresc slabesc la masa musculara si mainile mi se pare mai slabe...si nu stiu daca si fetelor le place un baiat chiar asa de inalt?

Răspuns Câştigător
| c8ilu a răspuns:

Glumesti? 1, 86 :-o. colegele tale sunt foarte norocoase! smug
nu te ingrijora. mananca sanatos si fa mult sport, astfel te vei mentine in forma. big grin
si, indiferent de "ambalaj", mai mult interiorul conteaza.

4 răspunsuri:
| Maya. a răspuns:

De crescut vei mai creste putinwinkingDar nu`ti face griji.la masa musculara nu ar terbui sa ai probleme.Mananca sanatos si fa mult sportwinking

| Spufff :x a răspuns:

Mai da`mi si mie ceva cm.laughing)

| alessutz11 a răspuns:

E foarte bine, si sa-ti zic eu ce e anormal: am unu' in clasa, 14 ani, aproape 2 metri. Doar asa, ca sa te simti mai bine. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil sa mai cresti(dezvoltarea fizica se opreste abia pe la 18-19 ani la baieti), dar foarte putin, stai linistit.