| BloomyxD a întrebat:

13 e nr. norocos sau ghinionist? straight face Sunt nascuta pe 13 Aprilie si unii zic ca 13 aduce ghinion straight face

Răspuns Câştigător
| Smilee4Mee a răspuns:

`Nu este ghinionist.oh go on Asta spun superstitiosii>; d<
Funda?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru mine este și mai mult decât ghinion, mama mea a murit pe 13 noiembrie 2009!
Pa, pa.

| DuLcyK a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Cand am vazut raspunsul tau, am simtit ceva, imi pare fff rau pentru tine! Imi pare ff rau...

| AnneMarri a răspuns:

13 e doar un număr!

| AndreeaRox a răspuns:

Este doar o superstitie ca numarul13 aduce ghinion...dar multa lume crede acest lucru si se intampla tot felul de lucruri care de fapt sunt coincidente dar stiind de tampenia cu nr. 13 le zboara gandul la superstitie.De exemplu Taylor Swift dovedeste ca nu crede in asa ceva deoarece poarta la mana de multe ori acest numar. Unii il considera un numar norocos; sa ca nu mai crede toate tampeniile.Sunt doar coincidente.

| niku93 a răspuns:

Da mai dar conteaza si cu ce aduce ghinionul.adica daca-l aduce cu masina, pe jos sau prin posta.conteaza si daca are carnet sa conduca, ca dup-aia s-ar putea sa-l prinda politia si sa-l bage la penala...deci nu e chiar asa simplu nici cu numarul asta 13

| xKaяikatuяix a răspuns:

`Nuu vorbii prostii oh go on!
13 e doarr un numarr normall, nu aducee ghinionn laughing. Cea mai buna prietena a mea e nascuta in 13 august si pan acum a avutt tot norocc happy!