| Alexăndruţaa a întrebat:

2 intrebari:). Ma ajutati :)?
1.Cine poate sa`mi dea status`uri de hi5 [gen Lipsita de orice cod moral...prefer sa fiu decat sa par]. Nu vreau de`alea de dragoste si etc :)).[DAU FUNDOII :X (:]
2.Despre ce sa mai postez pe blog? Va place :D?
www.lucrurinteresantesitestediverse.blogspot.com :d

Răspuns Câştigător
| Sarucka a răspuns:

Iti dau eu unu daca imi mai amintesc iti zic: Din cauza lipsei de inspiratie pentru status cauzata de zapada excesiva pot zice doar (aici iti alegi uh:dnd brb busy, ce vrei)

fundahappy plsbatting eyelashes

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. chestia haioasa la acest status este ca, in momentul in care realizezi ca acest text este fara sens, este prea tarziu pentru a te opri din citit
2. Toate neputintele se reduc la una: aceea de a iubi, aceea de a evada din propria tristete.
3. Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel...
Despre blog: o idee geniala. Tine-o tot asa. Imi dai te rog frummy o fundita puppy dog eyes?