| anonim_4396 a întrebat:

3buna,ajutati-ma dati-mi cateva sfaturi va rog frumos, m-am indragostit de un barbat cum pot sa ii spun nu stiu ce sa fac! multumesc(stiti si voi cum e iubirea cand iubesti cu adevarat nu mai ai chef de nimic doar sa ai persoana iubita langa tine, si te simti plictisita daca nu e asa cum iti doresti)

1 răspuns:
| TnT123 a răspuns:

Intr-o zi cand este intr-o stare buna pune multe intrebari si dintr-o data ia-ti curaj si intreaba-l
Crede-ma ca asa o sa aflii 100% daca te place sau nu
Funda?