| RazvanMessi10 a întrebat:

5 Iunie 2012
RazvanMessi10 intreaba:
Buna TPU am si eu o nemalurire, am 16 ani sunt baiat si cunosc o fata de aceeasi varsta ca mine numai cu 4 zile mai mare decat mine suntem in clasa a 9 fiecare numai la profile diferite si licee diferite, nu ne vorbim nu ne salutam doar se uita insistent la mine cand merge pe strada cu prietenele face multe ture de oras si se uita insistent la mine si cand ma uit si eu la ea se uita altundeva... vorbeam pe mess de multe ori ma baga ba ea in seamana ba eu in seama si acum mi-a dat ignore laughing dar nu stiu de ce laughing si tot se uita la mine insistent si mai cu foc sa zic asalaughing), ce ziceti despre ce este vorba dupa voi, asa cel mai bun raspuns primeste: Funda. Multumesc, ea este extrem de frumoasa la fata si ce sa zic de corp si este extrem de cunoscuta iar eu un simplu copil cu prieteni este din cauza ca este prea populara decat mine..si ii este rusine, care sa fie problema, si dupa ce mi-a dat ignor tot mai activa este pe mine ce ziceti? dupa voi? dau funda cea mai buna parere si cel mai bun sfat ce trebuie sa fac va rog frumos din suflet ce sfat imi dati si ce parere aveti despre gestuire sale. Multumesc Dau FUnda! Dau Funda! dau funda big grinbig grinbig grin

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Pai daca ti-a dat ignore nu e clar?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si de ce ai postat o asemenea intrebare la Afaceri & Financiar?

| addryanboss a răspuns:

Pai cand o prinzi singura intreab-o si tu de ce ti-a dat ignor si daca te place ca esti in clasa a 9 nu e mare treaba daca o intrebi asta