| Apy a întrebat:

A 3-a intrebare care e mai bun dintre nokia 5800 xpressmusic http://www.google.ro/......tp?/imgres r:3, s:0 sau lg kp 500 kuchi http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0 ca si data trecuta cine argumenteaza raspunsul primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Zoet a răspuns:

Buna!
Dupa parerea mea este mai bun nokiaxpressmusic.
Are camera 3, 15 MP;

Are un ecran de 3, 2 inch.
Poti sa-i atasezi si un minidifuzor.

E fain ca are GPS.

P. S: Ti-as recomanda sa nu-ti iei un telefon cu touchscreen ca se strica imediat, sunt telefoane fara touch mai bune.
Si eu as vrea unul cu touchscreen, dar incerc sa ma abtin oh go on!

Cu binewave

2 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Lg kp500 [LG cookie], este foarte bun! Eu l'am avut jumatate de an, functiona super! Este foarte bun, e incapator, micut, si are toate informatiile in el! Are facebook, myspace, twitter, etc,.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar 5800. E superior din orice punct de vedere. Camera, procesor, ecran (marime si rezolutie), aplicatii si lista poate continua.