| hp8510p a întrebat:

A castigat cineva cartela indygen? am fost sunat azi de cei de la indygen si mi-a spus ca in maxim 10 zile lucratoare o sa ajunga la mine, dar am uitat sa intreb ceva...cum imi primesc cartela? este trimisa prin posta sau fancourier? trebuie sa mai platesc ceva?

3 răspunsuri:
| Ƨirenia a răspuns:

M-au sunat si pe mine azi. A zis la fel, ca maxim 10 zile ajunge, prin curier. thinking

| Shavoo a răspuns:

Si pe mine m-au sunat acum vreo doua luni. N-am primit nimic. Tu?

| hp8510p explică (pentru Shavoo):

Nu am primit nimic...