| OmNom a întrebat:

A)Ce pot face in afara de sport mancare si somn pentru a creste?
b)Ce fel de sport facut acasa ma inalta? am 12 ani si 1, 31m vreau sa mai cresc dar nu stiu ce fel de sport facut acasa ma avantajeaza mai tatre cema poate ajuta sa cresc mai tare deoarece de anul trecut pana acum am crescut doar 3 cm /? dau funda +vot. cat mai repede. si mai multe raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| PinkkRosee a răspuns:

Pai.poti face gimnastica, e foarte buna.Si eu am aproape 12 ani, dar am 1, 43m.Cred ca ti-ar prinde bine si niste vitamine(din pastile).Am incercat si eu gimnastica si vitamine si chiar merge(am crescut 7 cm in aproape 2 luni). Bafta!