| andreiuuutza a întrebat:

A citit cineva "Vampire Academy", Richelle Mead? Vreau sa stiu si eu de unde pot cumpara celelalte volume din serie, am citit doar pe primul.Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| asya a răspuns:

Nu am citit inca nici primul volum.Ai cautat in librarii? Pentru ca in general in librarii gasesti noutatile! Probabil inca nu s-au tradus celelalte volume!

| Miru990 a răspuns:

Poti sa le citesti online aici :http://clublectura.ro/categoria.php?pg=4&categ=carti-cu-vampiri Sigur le gasesti si prin librarii, si acum au inceput sa se vinda cu revista Bravo Girl :)