| anonim_4396 a întrebat:

A fost odata ca-n povesti, a fost ca niciodata... un om tampit, ca sa nu zic mai mult chiar daca o merita din plin. Numele lui este: R_ _ _ _ _O N_ _ _ _ _ S. Ati ghicit, unicul si singurul Roberto Nevilis, inventatorul temelor pentru acasa. Ce simtiti in legatura cu el, cu inventia lui, si ce ati dori sa simta[/sufere] el, daca ar fi viu?

Răspuns Câştigător
| ToKen a răspuns:

Da, am uitat de faza cu copiatul temelor in clasalaughing...ii doresc sa arda in chinuri groaznice si eternetongue

5 răspunsuri:
| ewygirl a răspuns:

A avut o idee ''geniala" big grin

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Te obliga cineva sa mergi la scoala? du-te la oi si o sa fi un muritor de foame

| ToKen a răspuns:

N-am nimic si nu simt nimic in legatura cu el, e atat de greu sa nu-ti faci temele pentru. "casa"?

| jhdvavsfhkegvfrkhegbvr a răspuns (pentru ToKen):

Crezi ca mi le fac? Eu il urasc doar pentru ca imi distruge pauzele, in care copiez temele de la colegi big grin

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns (pentru jhdvavsfhkegvfrkhegbvr):

Tu il urasti fiindca esti un lenios si in cel mai bun caz pe la 20 de ani o sa ajungi the bigest cocalar din Romania. nu o sa stii sa desparti in silabe si nu o sa stii lucruri elementare precum sa tragi apa dupa ce iti faci nevoile păe langa toaleta.

| ToKen a răspuns (pentru jhdvavsfhkegvfrkhegbvr):

Da, am uitat de faza cu copiatul temelor in clasalaughing...ii doresc sa arda in chinuri groaznice si eternetongue