| Bbbia a întrebat:

A inceput next top model? Daca nu ora si data.

Răspuns Câştigător
| AnnePlatt a răspuns:

Http://staupe.net/next-top-model-sezonul-2/ aici gasesti mai multe detalii...

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu a inceput inca

| mona a răspuns:

A...cred ca din septembrie

| AnnePlatt a răspuns:

7 iunie – Brasov – ora 17:00 – Hotel Cubix – Bdul Saturn nr. 47
8 iunie – Bacau – ora 17:00 – Hotel Dumbrava – Strada Dumbrava Rosie nr. 2
9 iunie – Bucuresti – ora 17:00 – Club Bamboo – Strada Tuzla nr. 50
10 iunie – Constanta – ora 17:00 – Hotel Royal – Bd. Mamaia nr. 191
12 iunie – Craiova – ora 17:00 – Hotel Europeca
13 iunie – Timisoara – ora 17:00 – NH Hotel Timisoara – Strada Pestalozzi nr. 1A
14 iunie – Cluj Napoca – ora 17:00 – Alex & George Boutique Hotel – Calea Turzii nr. 86
15 iunie – Bucuresti – FINALA Sper ca te-am ajutat