| Missin`you` a întrebat:

A incercat cineva ceaiul de slabit? in cat timp ati slabit?:-) fundita` :*

3 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Sincer e aiurea... eu una am baut doar o data si nu mai ieseam din baie rolling on the floor)

| anka a răspuns:

Ceaiul verde sau cel antiadipos sunt eficace daca ai si un regim de viata sanatos. Ma refer ca trebuie ajutata cura cu ceai cu o alimentatie adecvata si un pic de miscare. Nu rezolvi nimic daca bei ceaiuri si mananci dulciuri, grasimi si bei carbogazoase. Bafta!

| Missin`you` explică:

Ceaiul verde` big grin