| andy_3925 a întrebat:

A incercat cineva crema cu extract de melc de la herbagen? Cum vi se pare? Da vreun rezultat sau e apa de ploaie?

4 răspunsuri:
| adelina_7242 a răspuns:

Eu nu am incercat dam mi se pare foarte scarbos. Urasc melci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o porcarie crema asta, o folosesc de aproape 2 luni si nici o schimbare, cosuri tot am, in plus mi-au aparut si puncte negre de la ea, am riduri de inceput si nu mi s-au diminuat deloc, aaaaa am 25 de ani, deci e o porcarie mai bine iei alta gama iti recomand vichi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o folosesc de 2 luni. Mie mi se pare foarte buna, chiar dc cosurile nu dispar in totalitate. tenul are alt aspect. Mie imi place!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte buna