| Emma a întrebat:

A incercat cineva produsele de la lady's?
Cum sunt?

3 răspunsuri:
| Roxiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Nu am incecat dar cand am fost odata la posta am vazut o fata care a luat ditamai pachetu de la lady's abia il ducearolling on the floor cred ca o fi bune.

| yumeee a răspuns:

Şampoanele, cremele, chestiile parfumate adică, miros ff bine.
(am un şampon de măr verde =p~)
Ojele sunt teribile, sunt... slinoase rolling on the floor).
Tuşurile mi se par f ok.
Ideea e că, sunt nişte produse la fel de calitative ca cele de la Avon (adică da, da' nu prea), doar că infinit mai ieftine :-J.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am folosit sampon si balsam de miere.

Foarte bune
Restul produselor nu stiu thinking
De parfumuri nu am fost multumita