| Anne2000 a întrebat:

A incercat cineva ulei din lapte de cocos? Am inteles ca se gaseste la plafar si ca indreapta parul, il face fin si matasos. Parul meu e ondulat credeti ca daca folosesc ulei de lapte de cocos si un sampon de indreptare parul meu va fi drept? A folosit cineva ulei din asta? M-am uitat intr-un videoclip in care tipa avea parul ondulat si cand s-a dat pe par cu uleiul a stat 5 ore s-a spalat pe par cu sampon Pantene Straight Hair si parul ei era perfect drept si parea foarte matasos. Era minunat. Merita sa incerc? Parul meu este foarte elastic,ma refer ca foarte repede se modeleaza... daca il prind in coada imi ramane urma, daca il tin foarte putin impletit deja se vede ca a fost impletit...sunt alte fete la care nu se modeleaza asa usor parul. Ma gandesc ca as avea sanse sa il am drept?

1 răspuns:
| OKGirl a răspuns:

Totul e o reclama.Eu am folosit ulei de cocos, pentru a-mi face parul mai des.Pe mine nu cred ca m-a ajutat, nu am observat nici o diferenta.Ai putea sa incerci, nimeni nu te opreste happy