| MeForeverAlone a întrebat:

A jucat sau joacă cineva Swordigo?
Este un nivel la care nu știu cum să fac și voiam să văd dacă mă poate ajuta cineva.

Răspuns Câştigător
| aCek1ng a răspuns:

Https://www.youtube.com/......tps?/watch
Uite aici un full walkthrough.

3 răspunsuri:
| aCek1ng a răspuns:

Ce nivel?
Poti cauta pe net gameplay din joc si vezi cum poti trece nivelul. Sunt foarte multi care fac gameplay-uri.

| MeForeverAlone explică (pentru aCek1ng):

Chestia e ca nu scrie ce nivel e, doar imi arata pe harta ca am trecut la nivelul urmator. Si cand intru in joc imi arata ca am facut gen 35% sau 45% si asa mai departe. Dar o sa incerc sa caut pe net, oricum.