| ralu_1371 a întrebat:

A lucrat cineva cu agentia Grup Sapte? Ar putea sa-mi dea mai multe detalii pentru ca am inteles ca ar fi probleme cu banii...

2 răspunsuri:
| corcodusa a răspuns:

Mai mandro.Ralu ma numesc si eu si tot la grup sapte vreau sa intru.nu sunt probleme la grup sapte. m-am informat de la fete care lucreza cu ei.treaba e ca Grup7 are propia echipa cu care lucreaza si pe care se bazeaza.Eu lucrez cu Pella sau Bip Grup.platesc bine.si ei vor sa faca acelasi lucru.Sa creeze contract de munca. E mai bine.numai sa ai 18 ani. Iar daca ai 17 ai nevoie de o semnatura de la parinti ca unt de acord ca t sa muncesti.Aaa.Era sa uit.Grup7 iti vireaza banutii pe card.Never in mana. Sper ca te'a fost info de folostongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grup Sapte este o companie avand 10 ani de existenta si clienti f cunoscuti. Nu au probleme cu banii.