| malinne a întrebat:

A mai comandat cineva de pe site ul trendzone.ro
?
ati primit produsul dorit?
ati dat avans?

Răspuns Câştigător
| AliiB a răspuns:

Trendzone este un site pe care toata lumea isi posteaza produse, ca si okazii. ro happy
Nu trebuie sa dai in avans doar daca ti se cere de vanzator.
Pana acum am primit toate produsele, pentru ca am verificat sa vad daca nu este ceva teapa. Ca mai sunt si neseriosi care dau tepe. Pentru a verifica utilizatorul de la care vrei sa comanzi te poti uita la calificative.
:*

2 răspunsuri:
| malinne explică:

Multumesc mult

| v27 a răspuns:

Sa nu dai niciodata in avans azi parca am fost oarba si am pus 60 de lei parca nichiduta m`a trimis acolo si abia dupa am intrat si am vazut ce tepara era.straight face