| Alexiine a întrebat:

A mai lucrat cineva cu agentia Casting Pro Picture? Sunt seriosi sau doar fura banii oamenilor? Multumesc.

4 răspunsuri:
| Edeline a răspuns:

Cam furahappyiti zic din propria experienta

| Alexiine explică (pentru Edeline):

In ce sens? Gen a trebuit sa platesc 250 de lei pentru sendinta foto care va urma. Doamna Patricia Popa mi-a spus ca vor fi job-uri de promoter, hostess, figuratie si ca voi fi sunata. Vor mai suna sau ma trezesc ca se evapora?

| Edeline a răspuns (pentru Alexiine):

Se evapora mai repede de cat crezi.si eu am stat mlt si bine si am asteptat as fiu sunata si nu m-a sunat nimeni.asa ca nu iti face planuri.ei iau banii si aia e.ii cheama ep ai lor nu te cheama pe tine ca promoter hostess figuratie si alte alea

| MihaElla08 a răspuns (pentru Alexiine):

Hey! La putin timp dupa sedinta foto pe mine n-au sunat pentru oferte de job-uri, dar nu le-am putut onora pentru ca nu eram in Bucuresti in acea perioada. Acum astept sa vad daca apare ceva pentru luna asta.