| stely9523 a întrebat:

A scapat cineva de cicatricile lasate de acnee? Daca nu ati scapat cum reusiti sa le ascundeti? Fondul de ten nu ma ajuta

Răspuns Câştigător
| magazinulDepeBlog a răspuns:

Poti sa incerci cu o crema cu vitamina E pe care sa o aplici cand stai acasa - vitamina E este singura care are puterea de a regenera pielea. Iti recomand sa intri intr-un Plafar si sa cautzi o astfel de crema - pe piata de cosmetice majoritatea cu vitamina E sunt pentru lifting si sunt destul de scumpe.

1 răspuns:
| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Eu nu am cicatreice de la acnee, dar am avut una de la o cazatura mai zdravana si am reusiut sa o ascund cat de cat cu o crema regeneranta. Cand zic : ''cat de cat'' vreau sa zic ca s-a facut mai mica, nu a disparut, dar e mai mica. Poate la tine fiind de la acnee ar putea sa o acopere total. Sper ca te-am ajutat.