| rukimika a întrebat:

A vazut cineva o fantoma, vapir, ceva supra natural?, orice spuneti-mi, fara badjokorii va rog, funda mare va dau

14 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Domnişoară, vă rog să mă credeţi, Dumneavoastră pe ce lume trăiţi?, NU EXISTĂ asemenea personaje. Sînt numai pentru poveşti pentru copii.

| rukimika explică (pentru corolav):

Domnule exista, daca nu existau sau daca cineva nu ar fi vazut nu s-ar fi inventat. POate nu sunt sub forma asta din filme dar ceva exista. Am avut un vis ft ciudat, demult si de atunci cred. Am personae, prieteni, si din unele intimplari, pot spune adevarate eu chiar cred.Nu am patit nimic pina acim, de aceea imi este interesant daca cineva chiar a trecut printrun minut interesant din viata. Daca exista Dumnezeu exista si asa ceva. Su eu cred In Dumnezeu.

| Anonnnnn a răspuns:

Da, in filme big grin

| AnanasKid a răspuns:

Mi-a aparut o chestie ciudata intr'o pozastraight face

| rukimika explică (pentru AnanasKid):

Ai poza la tine?, cum arata acea chestie?

| Vl4dootz a răspuns:

Nu. de ce tu ai vazut?

| bLow a răspuns:

Da am vazut odata o fantoma, in fata mea cand aveam vreo 10 ani, dar a fost circa 5 secunde m-am speriat foarte tare si de atunci cred si in momentul de fata si chiar exista ti-am spus exact ceea ce stiu si mi s-a intamplat

| rukimika explică (pentru bLow):

Cum arata?, a scos vreun sunet?, eu te cred

| bLow a răspuns (pentru rukimika):

Foarte transparenta, si simteam o caldura langa mine pur si simplu se simtea ca este langa mine, nu a scos nici un sunet dar a facut ceva in camera ca o bubuitura si am fugit

| filaret03 a răspuns:

Cred ca te uiti prea mult la serialul supranaturallaughing

| xr3Belx a răspuns:

Am vazut eu ceva! Avataru tau! e de FANTOMA!

| rukimika explică (pentru xr3Belx):

Cer ai vazut?
XD

| xr3Belx a răspuns (pentru rukimika):

Nu ma... Fata ta. e de GORILA cu putina Fantoma si oleaca combinata cu o Javra

| BlackHeartBlackLife a răspuns:

N-am vazut si nici nu exista