| Queen_Rock_1994 a întrebat:

Aș vrea să știu, cum îi poți demonstra unui băiat că îl iubești?

Răspuns Câştigător
| Elly555 a răspuns:

Foarte simplu thinking Poţi să-l pui şi pe el să demonstreze că te iubeşte mai mult decât tine. happy nu fi tu aia care cedează, că nu e prea bine. Mult succes!

3 răspunsuri:
| EkaBuBu a răspuns:

Aratandui cine esti si cum esti defapt.Niciodata nu te va aprecia un baiat daca il minti cu niste lucruri care par banale sa stii.dar poti sa ii spui ca iti place de el iar altceva e alegerea lui happy

| Queen_Rock_1994 explică (pentru EkaBuBu):

Sunt cu el. mi-a spus ca ma iubeste mai mult decat il iubesc eu pe el, eu am negat, si a spus ca vrea sa ii demonstrez.