| ralucaralu a întrebat:

A8a. Ati stabilit data banchetului? Cum credeti ca va fi? Cum va pregatiti? V-ati luat rochie(fetele), sau aveti vreo idee de tinuta, coafura si pantofi?

Noi facem banchetul in 26 mai cu alta scoala.Rochie nu mi-am luat si nu am nici o idee. winkingbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Clopotzica a răspuns:

Facem banchetul de 27 mai...si eu cred ca o sa iese super fain:X
iar tinuta mi-o iau... dupa examenele nationalestraight face adica dupa 12 mailove struck

coafura o sa fie ceva mai simplu, pantofii sigur ca sa fie cu platforma nu suport pantofii fara:X

distractie placuta!

1 răspuns:
| Elena1234456 a răspuns:

Noi facem banchetul pe 3 iunie.Rochie imi iau dupa examenele nationale.