| anonim_4396 a întrebat:

Aaaam si eu o dilema big grin. Sunt bruneta si vreau sa ma fac roscata. Decolorantul de la Syoss este bun?

Răspuns Câştigător
| SolitarHacker a răspuns:

Este bun referitor calitate-bani este foarte bun am mai zis big grin

| lolotrolo a răspuns (pentru SolitarHacker):

Funda pentru ca e a2a oara cand rasp laughing :*

3 răspunsuri:
| MickyloveAndySixx a răspuns:

Am auzit ca Syoss nu este cea mai buna alegere! sigh eu una nu l-am incercat! Dar si eu vreau sa imi decolorez 2 suvite! si inca nu stiu cu ce! straight face :-

| lolotrolo a răspuns (pentru MickyloveAndySixx):

Eu m-am vopsit de 2 ori cu syoss nuanta negru si e f bun..doar ca nu stiu ce sa zic despre decolorant big grin mi-e cam tarsa