| BeatriceBeebe a întrebat:

Acelasi cuvant de inceput : Salut sau Buna big grin. As vrea sa intreb doar baietii daca se poate big grin .Baieti.cum arata fata ideala pentru voi?(Din asta vreau sa vad caror baieti le plac fetele mai feminine si cele sa zicem. mai masculine laughing de exemplu.sa fie unice.nu ca celelalte care isi iau ca niste miniroboti identici din acelasi magazin, sau poarta aceleasi haine.big grin) Vreau sa vad muuulte raspunsuri big grin Dau fundita la toti baietii care raspund >:

2 răspunsuri:
| hackerurauhahaha a răspuns:

Pai pentru mine conteaza foarte mult sa arati bine, sa nu fi timida asa imi plac fetele mai indraznetze sa fie si cu putin de creier ingrijita frumusica :d depinde Nu-mi place sa o vad ca vrea sa fie mai mult de cat e sa faca fite sau d'astea sa cucereasca repede un baiat...depinde si de baiat cu o futstita micuta un decolteu bun si putina vrajeala baiatu e imediat la picioarele ei funda?

| Baby a răspuns:

Doamne, ma impusc. Scuza-ma dar e a 10000000-a intrebare de genu laughing stiu ca tu ai pus intrebarea asta ca sa te orientezi sa vezi ce vor baietii dar nu are rost! cand o sa se indragosteasca de o fata n-o sa mai tina cont ca prietena ei cea mai buna are sandale ca si ale ei sau ceva de genu. Tu fi naturala si nu incerca sa pari ce nu esti.
Baieti apreciaza originalitatea, ai dreptate, n-o sa se indragosteasca de pitipoance cu buze botoxatelaughing)) si cu parul plin de fixativ si etc. Cat timp esti o fata normala si nu dai in extreme, fi sigura ca o sa te aprecieze :*