| Micky199999 a întrebat:

Acesta este blogul meu : justinlove282.blogspot.ro/
Imi puteti spune ce parere aveti si daca ar trebui sa continui? Multumesc anticipat! Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| Miiku a răspuns:

Blogu` este foarte reusit, insa ai nevoie sa il populezi mai mult. Continua cu ceea ce faci poate intr-o zi cineva va intra pe blogu` tau si isi va schimba total parerea despre viata [ in ceva mai bun ]. Iti urez noroc cu blogu`!

| Micky199999 explică (pentru Miiku):

Multumesc! :* Sper si eu ca intr-o zi sa devina mai populat si placut. Ma bucur ca iti place!

| Miiku a răspuns (pentru Micky199999):

Iti multumesc pentru funda. Continua cu ceea ce faci, chiar daca unii o sa iti jigneasca munca. Iti urez bafta! happy

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Eu zic sa continui, imi plac.

Mai ales ca Lana e una dintre cantaretele mele favoritebatting eyelashes