| AnaAreMere05 a întrebat:

Acesta este blogul meu si al unei prietene. Va place? As fi foarte recunoscatoare daca mi-ati spune ce parare aveti si mi-ati da niste sugestii: http://thedarksisters.wordpress.com/

2 răspunsuri:
| alejandra22 a răspuns:

Nu e rau ce vrei sa dezvalui in blogul tau insa trebuie (zic eu)sa spune-ti ce ganditi (cum ati spus despre ciudati)mai multe detalii mie tocilarii nu mi se par chiar asa de rai doar daca nu au ochelari prea simpli si aparat dentar laughing sa ai note mari nu e ceva rau desigur exista mai multe genuri de populari de exemplu eu am pus odata intrebarea "Ce trebuie sa fac ca sa fiu populara"sau ceva de genu dar nu inseamna ca vreau sa fiu prefacuta si sa nu am nici un prieten adevarat voiam doar sa fiu luata in considerare nu sa fiu o nimeni iar daca iei note mari nu inseamna ca esti tocilar adica un fraier care isi pierde timpu ca sa aiba note bune bravo lui e bine sa ai note mari si eu sunt total de acord cu ce ati spus despre ciudati dar pot exista si ciudati care sunt mai bizari.Aceasta este parerea mea. Bafta cu blogul!

| Ea12345 a răspuns:

Imi place. Si eu scriu, dar doar pentru mine.

Continuati tot asa!