| VampireDeea144 a întrebat:

Actorii din The Vampire Diaries si The Originals vor veni in Romania?

Răspuns Câştigător
| Kriss96 a răspuns:

Acum am vazut si eu, dar ai inteles prost. Este vorba de o petitie pentru a-i aduce in Romania. Ceea ce este imposibil. Ei fac conventii in statele americane. Nici nu sunt sigura daca au fost vreodata in Europa cu conventiile lor. De ani de zile se semneaza petitii pentru a aduce trupe sau alte vedete in Romania si a venit vreuna? Nu.

5 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Nu. De ce sa vina? Chiar nu au niciun motiv. Daca erau o trupa de muzica mai ziceam. Puteau avea un turneu si sa vina pe la noi. Dar ei sunt actori.

| VampireDeea144 explică (pentru Kriss96):

Ca cica se va face o conventie Tvd si To

| Kriss96 a răspuns (pentru VampireDeea144):

Acum am vazut si eu, dar ai inteles prost. Este vorba de o petitie pentru a-i aduce in Romania. Ceea ce este imposibil. Ei fac conventii in statele americane. Nici nu sunt sigura daca au fost vreodata in Europa cu conventiile lor. De ani de zile se semneaza petitii pentru a aduce trupe sau alte vedete in Romania si a venit vreuna? Nu.

| LoveTenis a răspuns:

Nu cred ca prea curand laughing

| mariaxmaria a răspuns:

Hei :3
Hmm...sincer nu cred ca vor veniwinking

| BlazeC a răspuns:

Ar fi frumos, dar nu cred ca este adevarat. Am citit ceva despre asta zilele trecute, dar este doar un zvon.