| LoLo_9163 a întrebat:

Acu sincer, cine crede infantome ca toate lumea moare de frica cand spun asta... dar in spirite? SAU EXTRATERESTRI? Dau funda celui mai original raspuns.big grin

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Cred in necunoscut. Cred ca originea temerilor e de fapt dorinta noastra de a vedea ceva unde nu e nimic si de a nu vedea ce e sub nasul nostru.

9 răspunsuri:
| IepurashRocker a răspuns:

Fantome existã. Profa mea de geogra aratã ca una. :O
Spirite... în fiecare din noi happy
Extratereshtrii. Daaaa, clar... mereu visez cã mã bat cu ei :X shiºmi place, câstig. Pãi existã de toate... numai cã noi suntem mult prea ocupati ca sã bãgãm în seamã toate acestea. Si de obicei, fiecare crede doar atunci când i se întâmplã.

| Adredemesconf a răspuns:

Pai avand in vedere ca exista Dumnezeu, EL poate sa faca si sa creeze orice, asa ca da, as crede in OZN-uri pentru ca e cam imposibil in universul infinit sa existe numai oameni, dar in fantome si spirite nu prea.
Te pup dulce:*
O zi buna!

| Micheline a răspuns:

Fantome si spirite nu cred.Gandeste-te la faptul ca sufletul dupa moarte se duce in cer.Nu exista cale de a se mai intoarce inapoi. Uneori mintea ne joaca feste si avem vedenii sau lucruri de genu.Despre extraterestrii as tinde sa cred.Crezi ca suntem singuri in Univers? Este destul de mare.Multi ar nega existenta lor, insa America si institutiile care se ocupa cu fenomenele de genul:extraterestrii, pastreaza destul de multe secrete.Gandeste-te acum daca ar spune ca exista extraterestrii.Ar fi un haos totalwinking.

| VodkaCoca a răspuns:

Eu am mereu o vorba : " Pana nu vad nu cred " big grin

| geoolina a răspuns:

Da, eu zic ca nu exista fantome dar tot mi-e frica de ele si recunosc asta si nu mi-e rusine sa o spun

| bbe a răspuns:

Eu cred in fantome. decat. sunt sufletele celor ce nu si.au gasit linistea, celor care nu au terminat ce aveau de facut pe pamant

Am auzit foarte multe "povestioare" care m.au convins.

uitate la asta http://www.youtube.com/watch?v=p0E06LlXHNw

| scumpika201093 a răspuns:

Fantome? spirite? extraterestri? hmmmm... poate exista asa ceva dar NU PE LA NOI.eu nu cred in el.sh daca imi e frica imi fac cruce zic:"DOAMNE AJUTA"sh merg mai departe.km atat. funditatonguehappy?:?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred in spirite, deoarece sunt inventate de religie, iar religia nu inseamna nimic...pentru mine.

fantome...hmm...cred ca exista viata dupa moarte, pentru ca nu ai unde sa te duci! adica, dupa moarte cred ca iti ramane o parte aici.

extraterestri...cred cu siguranta ca exista! nu putem fii singuri in acest universlaughing.

de fapt cred in tot ce e demonstart stintific.

| Kozy a răspuns:

Cred numai in extraterestrii deoarece am vazut o farfurie zburatoare happy