| anonim_4396 a întrebat:

Acum 1 luna cand am implinit 14 ani, am dat o petrecere in oras ...seara dupa petrecere toti amici mei erau obositi si am dorit sa jucam ceva, am hotarat sa jucam adevar sau provocare, cand a venit randul meu am primit o provocare. trebuia sa il sarut pe un amic, am stat pe ganduri cam 1 min si l-am sarutat el parea fericit dar eu am fost indiferenta. De atunci imi cam place de el dar nu stiu daca lui ii place de mine intotdeauna cand ma intallnesc cu el se comporta frumos cu mine mi-a cerut nr de tel, dar odata a spus ca lui nu ii trebuie fete ...credeti ca ar fi posibil sa ma placa?

4 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Pai il intrebi daca ar vrea sa iesiti undeva in weekend numai voi doi si daca refuza inseamna ca nu te place iar daca accepta si nu sta niciun minut pe ganduri te placewinking

| AddeGabrielle a răspuns:

Nu e neaparat sa nu te placa daca refuza invitatia ta.gandeste-te ca poate e timid intr-o relatie cu o fata si atunci prefera doar sa fie amic cu ele...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil e gay

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca poate e timid si ar trebui sa faci tu primul pas tinand cont ca al placi