| Denisa_5233 a întrebat:

Acum 4-5 zile m-am tuns, dupa 2 zile m-am indreptat cu placa dupa care in ziua urmatoare m-am uscat cu feonul... iar acum parul mi se pare degradat!(Am parul foarte des iar firele de par sunt groase). Credeti ca e posibil sa se fi ars in asa scurt timp sau pur si simplu mi se pare?

Răspuns Câştigător
| TaylorSwift a răspuns:

S-a ars, sunt 90% sigura! Poti sa il repari tunzand din varf cam un centimetru, Poti incerca o masca de par din ulei de masline cu diferite vitamine/esente naturiste care le are introduse in produsul respectiv, sau o masca de par din pudra de cedru, galbenus de ou si lamaie, sunt niste produse foarte bune si naturiste, dau randament dupa 2 saptamani de utilizare.in final foloseste un balsam bun pe baza de tarate de grau/orz/ovaz/esente de plante naturiste, care se gasesc in plafare/farmacia naturista/farmacii.