| balonasdeguma a întrebat:

Acum 5 minute am aflat ca prietena mea ce'a mai buna vb prin sms'uri ca fostul meu iubit pe care il iubesc enorm si nu stiu cum sa ma impac ca elcryingcryingcrying
Ce pot face in cazul acestha?sad

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Si de unde stii tu ca ea de fapt nu incearca sa te impace cu el?thinking De ce mereu pui raul in fata, ca wow vrea sa ti-l fure parasuta naibii care este?laughingNu lua decizii pripite, ca sa nu mai pierzi inca un om important din viata tahappy

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

laughing
Iarta-ma ca rad, nu e de ras dar asa mi-a facut si mie ipocrita de cea mai buna prietenaa oh go onIn fine da-o dracu de proasta.
Uite ce sfat iti dau :
Pe el mai da-l dracu, eu aseara m-am certat cu cel mai bun prieten pe care-l iubeam enorm si uite-ma-n viata si nevatamata[te asigur de asta b-)]Daca e fostul inseamna ca ceva n-a mers bine, treci peste.nu e greu.
Iar pe ea, a pai [stai c-o luai cu accent] da-o-n organu` masii de proasta [sunt cenzurata vezi?laughing] nu merita sa-i dai nici buna cretina daca era cea mai buna prietena nu-ti facea asa ceva ipocrita dracu`.
Iarta-ma ca sunt asa revoltata dar nu mai suport fetele ca ele.asa ipocrite si handicapate care se gandesc numai la ele. Daca vrei sa mai vb lasi id-ul intr. un mesaj privathappyPoate o sa ne intelegem avand in vedere ca suntem in aceeasi situatie de ****.[eu am trecut peste si sincer n-as vrea ca cineva sa mai sufere din aceasta cauza.]See ya :*

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Done. Da-mi accept :*
Te puup :*

| BilliOnaire a răspuns:

Am fost si eu oarecum in situatia asta doar ca tipu ala nu a fost al meu niciodata sad. si inca il iubesc. si nu renunt. oh go on. si eu am crezut-o pe persoana aia pr mea. dar nu a fost asa. am aflat asta insa prea tarziu. eu pur si simplu o ignoram si cred ca si-a dat si seama de ce. si oricum acum nu mai e cu tipu ala. oricum ea isi pierduse prietenii deoarece eu nu eram unica cu care facea asa. adica sa fure persoana iubitahappy. eu zic daca vrei si poti sa vb cu ea si sa stai cu alti prieteni care chiar nu ti-ar face asta.happy. daca intr-adevar e pr ta va renunta la el.:*

| ׺°”˜`”°º× a răspuns:

Cam acelasi lucru am patit si eu straight face. cel mai bine.parerea mea (adica asa am facut eu) nu mai vorbesc nici cu fostul' nici cu prietena cea mai buna. Daca intr-adevar era o prietena adevarata si tinea la tine nu facea asta, iar fostul' nu te merita de a facut asta. uita'lwinking. Ce pot sa mai spun ca poate sa ti fie greu... dar baieti mai suntoh go on.gasesti unul sa te merite. iar "prietena" iti gasesti altawinking. Gandeste-te bine ce ai de facut:d

| balonasdeguma explică:

Onutzu...eu o judec pentru ca o cunos de 8 ani pe aceasta fata si stiu ce o duce capu e usuratica raw daca mar pune sa aleg intr iubitul meu si ea sau"ele" prietenele melle ce'le mai bune logic ca le aleg pe ele sau pe "ea" pentru ca eu am potin bun simtz dar "ea" nu are o cunoskstraight face:-J

| anDruTsSa a răspuns:

Să-ţi bagi în prietena ta cea mai bună.
tongue