| addzone a întrebat:

Acum aproape 2 saptamani am avut un contact sexual cu prietena mea. Ieri mi-a zis ca o dor rinichii, astazi la fel. Am citit pe aici ca de fapt ar putea fi ovarele. Este posibil sa fi ramas gravida?

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Ca sa nu aveti dubii, partenera nu ar fi rau sa faca un test de sarcina.

| mona a răspuns:

Cand ramai gravida nu te dor ovarele sau rinichii, prietena ta sigur e racita

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Rinichii nu au nicio legatura cu ovarele.
probabil ca a tras curent la rinichi si d-aia o dor.

| printisorul23 a răspuns:

Nu are cum sa ramana gravida decat daca isi da drumu si tu si ea in acelasi timp deci stai fara griji si eu am patit
funda?batting eyelashes

| SANDRA25 a răspuns:

Daca te-ai protejat este imposibil si oricum si daca ar fi insarcinata in doua saptamani nu prezinta nici-un simtom, poate a racit la ovare sau rinichi.