| xAndraax a întrebat:

Acum cateva luni, am vazut o pagina sau un profil pe facebook cu niste papusi. erau tot felul. din animeuri din. toate felurile, dar nu mai stiu cum se numea, aveti vreo idee?

Funda

4 răspunsuri:
| TheBiban a răspuns:

Otaku festival sau ceva de genu?
http://www.facebook.com/tokyootakumode?ref=ts

| xAndraax explică (pentru TheBiban):

Papusi mai. doar papusi care le face cineva. alea sunt de vanzare, marionete. era un site cu papusi.

| Andreyuyu a răspuns:

Another. e ceva cu papusi dar nu tot animeul e despre papusi sunt doar 2 episoade cu papusile alea.

| xAndraax explică (pentru Andreyuyu):

Nu am zis un animeu cu papusi. am zis ca e o pagina cu papusi care au si infatisare ca personaje din animeuri.