| Anonimmmmm0mmm a întrebat:

Acum cateva zile am aflat ca eu sunt " crushul " unei fete de la aceeasi scoala. Este o fata timida, retrasa, cu un an mai mica decat mine. Nu am vrut sa o "cuceresc" cu o replica de genu' " Hei fata, bag un suc in tine " si am preferat sa astept si sa aflu mai multe despre ea...

CE SA FAC?

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Aplica-i urgent replica ta, e trasnet!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cum adica?

| Deaad a răspuns:

'' Hei fata, bag un suc in tine ''
Asta e cea mai geniala replica laughing

| Cristinaaa57 a răspuns:

Ar trebuii sa incepi sa o cunosti, sa o bagi mai mult tu in seama daca este timida.N-ai nimic de pierdut

| AtâteaCondiții1243 a răspuns:

Daca e timida si tu nu faci nimic, asa va ramane totul.-.
Spune-i daca vrea sa iasa cu tine si prietenii tai undeva si vezi cum decurg lucrurile.
P.s:bag un suc in tine

| Chnss a răspuns:

Eu zic sa faci tu primul pas(daca ea este timida) si poate sa o inviti la un suc sau la o plimbare in parc si sa va cunoasteti!:*