| Alyexxxx a întrebat:

Acum cateva zile am avut 2 intamplari oarecum naspa, una reala si una fictiva (vis ). Eu sunt fumator de iarba / drogat cum vreti sa imi ziceti. Acum cateva zile am bagat vreo 4-5 jointuri strong intr-o perioada de 2 ore cred. Si stateam de vorba cu cineva si mi-a spus niste chestii care m-au facut sa imi creasca tensiunea si dupa aia am lesinat deoarece eram prea fumat, facusem oarecum o supradoza, dar supradoza la iarba inseamna sa lesini, nu sa mori ca nu poti muri de la asa ceva daca bagi prea mult deodata, poti maxim sa lesini, asta inseamna supradoza la marijuana. Iar la o zi/2 distanta am avut un vis ciudat. M-am trezit ca pluteam in aer pe un fundal intunecat, eram blocat, dadeam din maini si picioare si ma apropiam de o (gaura) ca sa zic asa unde ma astepta diavolu parca abia asteptand sa se (imprieteneasca) ca sa zic asa cu mine. Era foarte inspaimantator peisaju mai infricosator ca filmele horror. si tot in vis imi dadusem seama ca am ajuns in acea situatie datorita vietii care o duceam, adica sunt ateu, sunt drogat etc... Si imediat dupa aia m--am trezit, si eram foarte speriat deoarece A FOST CEL MAI (REAL) vis al meu ca sa zic asa, adica parea cel mai real vis din viata mea. Oare de ce am avut un vis ca asta? Oare sa fi fost acest vis un mesaj care l-am primit ca sa ma indrept, sau doar a fost un vis oarecare random?

Răspuns Câştigător
| Nitroblast a răspuns:

Daca zici ca parea cel mai real, nu cred ca a fost doar o avertizare, o facut sufletu' tau o plimbarica de unul singur...numa' ca din cauza starii sale nu a trecut prin rai ci prin ailalta parte. Zi mersi ca te-ai intors viu sa povestesti si ca nu ai ramas acolo.